Bezobilné tyčky Semena divokých rostlin - Květ bodláku 140 g

doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
Výrobce: JR Farm
Kód výrobce:: 08158
GTIN: 4024344081583
72,00 Kč s DPH

JR Farm Grainless Farmys Semena divoce rostoucích rostlin - Květ bodláku 140 g

Doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky.

Složení:
Hrachová mouka, lipnicovitá semena, kanárská travní semena, kopřiva, pohanka, stonky petržele, mrkev, konopné semínko 1,3%, lněné semínko 1,1%, fenyklové semínko 1,1%, máta peprná, pampeliška, černý kmín 0,7%, květy bodláku 0,7%.

Náš tip:
Protože je pamlsek veliký, je třeba ho po prozkoumání a okousání činčile odebrat a nabídnout zase jindy, aby nesloužil jako náhrada kompletního krmiva a sena, ale pouze jako doplňkové krmivo.

Náš tip:
Nejsou tyčky jako tyčky. Většina závěsných tyček pro hlodavce a králíky je tvořena hlavně škrobem, cukrem či medem, který drží pohromadě různá semínka nebo jiné suroviny, které jsou obaleny na klacku. Takové tyčky bývají pro hlodavce, jako jsou činčily nebo osmáci, ale taktéž pro králíky, nevhodným pamlskem. Ten může způsobit řadu zdravotních obtíží, obzvlášť pokud by byly takové tyčky podávané často.

Jr Farm Grainless Farmys (stejně jako další produkty s řady Grainless) jsou naproti tomu vyráběny zcela odlišnou metodou, lisováním (tlakem) a pečením, díky čemuž nejsou třeba nezdraví pomocníčci. Pamlsky jsou tedy mnohem zdravější a hlavně jsou tvořeny z kvalitních surovin vhodných pro hlodavce a králíky, které jsou pro zvíře přínosem.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Vojtěškové koule 150 g

doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
48,00 Kč s DPH

Bezobilná srdíčka s růžemi 105 g

doplňkové krmivo
49,00 Kč s DPH 44,00 Kč s DPH

Himalájská sůl 80 g

minerální doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
47,00 Kč s DPH