Bezobilné tyčky Slunečnice - Heřmánek 140 g

2 tyčky v balení, doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
Výrobce: JR Farm
Kód výrobce:: 08156
GTIN: 4024344081569
62,61 Kč bez DPH

JR Farm Grainless Farmys Slunečnice a Heřmánek 140 g

Doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky.

Složení:
Hrachová mouka, lipnicovitá semena, kanárská travní semena, kopřiva, pohanka, stonky petržele, mrkev, konopné semínko, květy heřmánku 1,6%, lněné semínko, fenyklové semínko, máta peprná, pampeliška, černý kmín, okvětní lístky slunečnice 0,7%.

 

Náš tip:
Protože je pamlsek veliký, je třeba ho po prozkoumání a okousání činčile odebrat a nabídnout zase jindy, aby nesloužil jako náhrada kompletního krmiva a sena, ale pouze jako doplňkové krmivo.

Náš tip:
Nejsou tyčky jako tyčky. Většina závěsných tyček pro hlodavce a králíky je tvořena hlavně škrobem, cukrem či medem, který drží pohromadě různá semínka nebo jiné suroviny, které jsou obaleny na klacku. Takové tyčky bývají pro hlodavce, jako jsou činčily nebo osmáci, ale taktéž pro králíky, nevhodným pamlskem. Ten může způsobit řadu zdravotních obtíží, obzvlášť pokud by byly takové tyčky podávané často.

Jr Farm Grainless Farmys (stejně jako další produkty s řady Grainless) jsou naproti tomu vyráběny zcela odlišnou metodou, lisováním (tlakem) a pečením, díky čemuž nejsou třeba nezdraví pomocníčci. Pamlsky jsou tedy mnohem zdravější a hlavně jsou tvořeny z kvalitních surovin vhodných pro hlodavce a králíky, které jsou pro zvíře přínosem.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Vojtěškové koule 150 g

doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
39,13 Kč bez DPH

Bezobilná srdíčka s růžemi 105 g

doplňkové krmivo
42,61 Kč bez DPH 38,26 Kč bez DPH

Pampeliška 100 g

zdravá a chutná pochoutka pro hlodavce a králíky
47,83 Kč bez DPH