Sorry - this product is no longer available

Chin Bath Dust 1350 g

speciální ultra jemný koupací písek pro činčily
Výrobce: Savic
Kód výrobce:: 4002
GTIN: 5411388040024
299,00 Kč s DPH

Nejjemnější koupací písek pro dokonalou srst Vašich mazlíčků. Vhodný pro činčily, také pro pískomily, osmáky a křečky.

100% přírodní písek bez chemických přísad, který se lépe než drtivá většina jiných koupacích písků dostane ke každému chloupečku a srst perfektně odmastí, zbaví nečistot a pachů. Kožíšek zůstane krásně nadýchaný. Rozdíl uvidíte už po prvním vykoupání. Pro udržení maximálního účinku a nejlepšího stavu kožíšku vašich činčil nabídněte písek ke koupeli každý den. Srst Vašeho zvířátka tak bude sametově hebká a pečlivě vyčištěná. Tento písek je extrémně jemný a při manipulaci vytvoří zjednodušeně řečeno obláček prachu. I díky tomu má tento speciální písek na koupání tak vynikající výsledky při čištění unikátní činčilí srsti.

Suché koupání činčil je proces, kdy si činčila otírá tváře o zem (o speciální koupací písek) a následně celé tělo otáčí přes záda, jakoby se válela. Jedná se o vrozené chování, které obvykle začne činčila dělat přirozeně sama už po pár dnech nebo týdnech po narození, případně toto chování odkoukávají od ostatních činčil. Je pro činčily nezbytnou součástí běžného života. Nejde pouze o důležitý hygienický rituál, koupání má pro činčily také psychický význam. Je to pro ně příjemná, zábavná a uklidňující činnost. Aby byla činčila zdravá a měla čistý a hezký kožíšek, umožněte jí každodenní přístup k čistému koupacímu písku. Používejte výhradně speciální koupací písky, které jsou k tomu určeny. Jen kvalitní koupací písky zaručí, že se nejhebčí a nejjemnější činčilí srst nepoškodí a bude vypadat dokonale.

Písek dejte činčile k dispozici každý den v dostatečně velké a bezpečné nádobě, kde se může činčila bez problémů přetáčet a dosyta se vyřádit.

Tento produkt je k dispozici pouze v omezeném množství a jen do vyprodání zásob.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Vitakraft Chinchilla pellets - pelety pro činčily 1Kg

Kompletní krmivo pro činčily.
79,00 Kč s DPH 69,00 Kč s DPH

JR Farm Písek pro činčily 4 kg

koupací písek pro činčily
259,00 Kč s DPH

Chrániče k poličce menší

kovová ochrana proti vysypávání nepořádku z klece, SLEVA 10%
707,85 Kč s DPH 637,00 Kč s DPH