Sorry - this product is no longer available

Chinchilla & Degu Complete 500 g

kompletní krmivo pro činčily a osmáky degu
Výrobce: Versele-Laga
Kód výrobce:: 461255
GTIN: 5410340612552
108,70 Kč bez DPH

Chinchilla & Degu Complete je kompletní a chutné krmivo pro činčily a osmáky degu, složené ze 100 % ze snadno stravitelných extrudovaných pelet.

Dental Care (péče o chrup) U činčil se velmi často objevují problémy s chrupem. Obvykle se jedná o přímý důsledek nevhodného krmení, které nedostatečně přispívá k přirozenému obrusu a souvislému růstu zubů. Začleněním neporušených dlouhých kousků vlákniny s velkým poměrem křemičitanů do pelet Činčila Complete je dosaženo maximálního přežvykování, obrusu zubů a zdravé ústní dutiny.

Long Fibres (dlouhé kousky vlákniny) Činčily jsou od přírody býložravci, kteří potřebují stravu s dostatečně vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem škrobu. Činčila Complete obsahuje 20 % surové vlákniny. Unikátní proces zpracování zajišťuje, že krmiva Complete obsahují pouze neporušené dlouhé kousky vlákniny bohaté na křemičitany. Tedy přesně takové, které se nacházejí v přirozené stravě v přírodě. Tyto dlouhé kousky vlákniny daleko lépe podporují a zlepšují funkci střev a zubů než rozdrcená či jinak rozbitá vláknina ve standardních krmivech pro hlodavce.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Činčila Květinová zahrada 50 g

zdravá a chutná pochoutka nejen pro činčily
48,70 Kč bez DPH

Činčila Sen 75 g

zdravá a chutná pochoutka pro činčily
37,39 Kč bez DPH

Stonky topinamburu 30g

doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
44,35 Kč bez DPH