Klec Chinchilla Mansion 2-Door ½" x 1" Wire Palác pro činčily (osmáky a veverky)

Celokovová klec s mřížkami blíže u sebe 78 x 65 x 122, dvoje dveře. Vyobrazený stojan není součástí balení, lze ho dokoupit zvlášť. SLEVA 10%
Dostupnost: Skladem
Kód výrobce:: CNS-48½-2 Door
14 999,00 Kč s DPH
13 499,00 Kč s DPH

Speciální celokovová klec pro činčily, která je vhodná i pro novorozené činčilky. Mříže jsou blíže u sebe a mláďátka tak nemohou utíkat. Klec je skvělou volbou také pro osmáky degu, veverky a další malé hlodavce, kteří rádi skáčou a šplhají.

Velký domov se spoustou prostoru pro hry a život. Díky menší velikosti okének lze klec použít i pro činčilí miminka, nebo menší hlodavce.
Klec má vnitřní šířku 76 cm, hloubku 62 cm a výšku 122 cm. Je vyrobena z odolného drátového pletiva o velikosti okének 2,54 x 1,27 cm. Nabízí úplné otevření horní části, ze předu má dvoje dveře. Spodní jsou 30,5 x 46 cm a horní 30,5 x 35,6 cm veliké. Dno klece je výsuvné, vysoké ze stran 3,8 cm, ze předu 5,7 cm. Součástí klece jsou čtyři masivní police (dvě o délce 62 cm a dvě o 76 cm) z borovice, které můžete v kleci libovolně umístit. Žádné drátěné police, ze kterých činčilu bolí nohy!

Vnitřní rozměry: š x h x v = 76 x 62 x 122 cm
Vnější rozměry: 78 x 65 x 122 cm

Klec se dá složit na velikost cca 122 x 78 x 8 cm. Konstrukce je v jednom díle, ale boční stěny se dají složit dovnitř. Po složení klece a připevnení poliček je klec dokonale stabilní. Sestavení je snadné nepotřebujete na něj žádné speciální náčiní, vše potřebné je přiloženo.

K této kleci je možné dokoupit speciální příslušenství. Zejména doporučujeme kovový stojan na kolečkách, díky němuž je manipulace s klecí hračka, přitom se ale nemusíte bát, že by se s klecí pohnulo nechtěně. Klec je na tomto stojanu s dostatečně velkými a pevnými kolečky perfektně stabilní. Díky vhodnému zvýšení klece nad podlahu navíc máte jistotu, že činčilu nebude ohrožovat průvan od země. Dále je možné dokoupit kovové chrániče k poličkám či na dolní část klece, aby se lépe udžovala čistota kolem klece.

Výhody:

 • odolnost - tato klec vydrží dlouho
 • žádné plastové dno, které by činčila mohla rozkousat
 • velikost, zejména výška klece, která je pro činčily nezbytná
 • klec lze celou bez problémů umýt
 • pravidelné čištění je díky výsuvnému dnu hračka
 • police z masivního dřeva, které jsou pro činčilu bezpečné a příjemné
 • do klece se snadno dostanete díky velkým dveřím i odklopnému víku
 • na dvířka nemusíte dávat žádné zámky, tyto činčila sama opravdu neotevře
 • klec se dá snadno složit a převézt
 • možnost výměny poliček
 • možnost dokoupení kompatibilního příslušenství 

Obrázek má ilustrativní charakter - vyobrazený stojan pod klecí není součastí balení, uvedená cena klece je bez stojanu. Stojan můžete dokoupit zvlášť.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Stojan pod klec Chinchilla

kovový stojan na kolečkách vhodný pod klece Chinchilla Mansion a Townhome SLEVA 25%
2 999,00 Kč s DPH 2 249,00 Kč s DPH

Chrániče k poličce větší

kovová ochrana proti vysypávání nepořádku z klece, SLEVA 15%
762,30 Kč s DPH 648,00 Kč s DPH

kovový seník menší

kovový seník pro uchycení z vnějšku klece
199,00 Kč s DPH