Klec Chinchilla Mansion ½" x 1" Wire Palác pro osmáky

celokovová klec s mřížkami blíže u sebe 76 x 61 x 122
Dostupnost: Skladem
Kód výrobce:: CNS-48½
11 569,42 Kč bez DPH

Speciální celokovová klec pro činčily, která je vhodná i pro novorozené činčilky. Mříže jsou blíže u sebe a mláďátka tak nemohou utíkat. Klec je skvělou volbou také pro osmáky degu, veverky a další malé hlodavce, kteří rádi skáčou a šplhají.

Velký domov se spoustou prostoru pro hry a život.

Klec má vnitřní šířku 76 cm, hloubku 61 cm a výšku 122 cm. Je vyrobena z odolného drátového pletiva o velikosti okének 2,54 x 1,27 cm. Nabízí úplné otevření horní části klece, ze předu má dveře 30,5 x 46 cm veliké. Dno klece je výsuvné, vysoké ze stran 3,8 cm, ze předu 5,7 cm. Součástí klece jsou čtyři masivní police (dvě o délce 61 cm a dvě o 76 cm) z borovice, které můžete v kleci libovolně umístit. Žádné drátěné police, ze kterých činčilu bolí nohy!

Vnitřní rozměry: š x h x v = 76 x 61 x 122 cm

Klec se dá složit na velikost cca 126 x 78 x 8 cm. Konstrukce je v jednom díle, ale boční stěny se dají složit dovnitř. Po složení klece a připevnení poliček je však klec dokonale stabilní.

K této kleci je možné dokoupit speciální příslušenství, jako například kovový stojan na kolečkách, díky němuž je manipulace s klecí hračka, nebo kovové chrániče k poličkám či na dolní část klece, aby se lépe udžovala čistota kolem klece.