Nutrin Nature Wild Berries 100g

směs sušených plodů
Výrobce: ostatní
Kód výrobce:: 1852
GTIN: 8595117404046
56,52 Kč bez DPH
51,30 Kč bez DPH
Šípky jsou plody s vysokým obsahem zejména vitamínu C. Obsahuje také betakaroten, vitamíny skupiny B, vitamín E, K a další. Jsou také bohaté na řadu minerálů – vápník, hořčík a draslík.
Aronie je ceněná pro obsah cenných biologicky aktivních látek. Patří mezi ně zejména flavonoidy, karoteny, rutin, vitamíny B2 a B9. Obsahuje také vyšší množství minerálů i stopových prvků (železo, fosfor, vápník, draslík, hořčík, mangan, měď a další).
Goji (kustovnice čínská) je bobule s vysokým obsahem aminokyselin, stopových prvků a vitamínů. Je velmi bohatá na vitamín C, karotenoidy, vitamíny skupiny B a vitamín E. V bobuli najdeme také řadu látek, které podporují imunitní a hormonální systém. Goji pomáhá likvidovat volné radikály, posiluje játra a ledviny, zlepšuje paměť a dodává energii.
Hloh zklidňuje nervový systém a má příznivý vliv na fungování srdce.
Jeřabiny obsahují vitamín C, organické kyseliny, třísloviny, pektiny a další látky. Tradičně se používají při mírných průjmech.
Moruše obsahuje značné množství vlákniny, bílkovin, ale také antioxidantů, vitamínů a minerálů. Díky obsahu cenných látek snižuje hladinu cukru v krvi, pomáhá detoxikovat tělo, podporuje funkci ledvin a nervového systému, posiluje imunitu a má pozitivní vliv na srdce.
Rakytník je nejen bohatým zdrojem vitamínu C, ale také esenciálních mastných kyselin, dalších vitamínů (B, E, karotenoidy) a biologicky aktivních látek, které podporují správné fungování imunitního systému.
Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Seno classic Pan Malina 800g

luční seno
47,83 Kč bez DPH 42,61 Kč bez DPH

Vitakraft Chinchilla pellets - pelety pro činčily 1Kg

Kompletní krmivo pro činčily.
68,70 Kč bez DPH 60,00 Kč bez DPH

Pampeliška 100 g

zdravá a chutná pochoutka pro hlodavce a králíky
47,83 Kč bez DPH