Sorry - this product is no longer available

Oxbow Western Timothy Hay 425g

bojínkové seno
Výrobce: Oxbow
Kód výrobce:: 51171
199,13 Kč bez DPH

Bojínkové seno Oxbow Western Timothy Hay svou vůní povzbuzuje apetit Vašeho zvířátka a podporuje spotřebu sena. Western Timothy Hay je veterináři nejdoporučovanější seno pro zdraví Vašeho zvířátka. Toto seno je vhodné i pro zvířátka, která trpí ledvinovými nebo močovými kameny či pískem nebo mají citlivé zažívání, protože má vysoký obsah vlákniny, ale nízký obsah bílkovin a vápníku. Oxbow byli první společnost vyrábějící krmivo, která představila bojínkové seno jako základ jídelníčků malých zvířat. V současné době je to již standardem.

Bojínkové seno Western Timothy Hay svým vysokým obsahem vlákniny a nízkým obsahem bílkovin a vápníku pomáhá udržovat zažívací trakt králíků a malých býložravců ve správném chodu. Zároveň předchází obezitě, podporuje zdravý močový systém a zlepšuje všeobecné zdraví. Strava s vysokým obsahem vlákniny snižuje výskyt měkké stolice, střevního plynu a nadýmání. Bojínkové seno je nejdoporučovanější seno veterináři, kteří se specializují na králíky, morčata, činčily a ostatní býložravce. Jeho čerstvá vůně podporuje konzumaci sena.

Seno je pro zdraví malých býložravců absolutně nezbytné. Poskytuje nejen výživu, ale imituje i jejich přirozené prostředí a tím obohacuje jejich život. Western Timothy je zdrojem vlákniny z dlouhých stonků trávy, která podporuje zažívací systém a tím zlepšuje zažívání a správné fungování střeva.

Krmení zvířete senem tak, aby k němu mělo neustále volný přístup, napomáhá přirozenému žvýkacímu pohybu čelistí a pomáhá předcházet háčkům na stoličkách a ostatním problémům se zuby, které jsou u těchto malých býložravců tak rozšířené.

Každý druh sena Oxbow vybírá majitel Oxbow John Miller osobně. John je již pátou generací farmářů, která senu rozumí a dokáže rozpoznat kvalitní seno. Každý balíček sena Oxbow je proto pečlivě vybrán, ručně zabalen a pokrývá výživové nároky Vašeho zvířátka.

Seno je zásadní součástí jídelníčku Vašeho zvířátka

Vysoce kvalitní seno je zdrojem nepostradatelné vlákniny, která je nezbytná pro zdravé zažívání. Seno by mělo tvořit minimálně 75% jídelníčku Vašeho zvířátka, které by k němu mělo mít neustále přístup. Kvalitní, obohacené krmivo a pochoutky, jako jsou například produkty vyráběné Oxbow, by měly tvořit zbytek jídelníčku.

Zvířata, která se živí senem: králíci, morčata, činčily, želvy, psouni, osmáci a další.
Zvířata, která si ze sena staví hnízda a hrají si v senu: potkani, křečci, myší, pískomilové, ježci, fretky a další.

Krmný návod

Nabídněte Vašemu zvířátku tolik sena, kolik sní. Různé druhy sena můžete míchat, abyste dosáhli pestrosti stravy.

Mláďata: Neomezené množství.
Dospělá zvířata: Neomezené množství.

Western Timothy Hay může být králíkům, morčatum, činčilám, psounům a ostatním hlodavcům zkrmováno dle libosti jako alternativa k ovesnému, sveřepovému a srhovému senu. Dle libosti znamená, že má zvířátko k senu neustále volný přístup. Pokud sní, co jste mu dali, přidejte mu! Seno neslouží jenom k výživovým účelům, ale také jako k mentální stimulaci a zlepšení přirozeného potravního chování.

Složení
Bojínkové seno. Bez konzervantů a přídavných látek. Volné seno obsahuje stonky, listy a omezené množství semen.

Deklarované jakostní znaky
Bílkoviny min. 7%, tuk min. 1,5%, vláknina max. 32%, vlhkost max 15%.

 

http://www.oxbowanimalhealth.com/products/type/detail?object=1530

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Ostropestřec pro činčily 80 g

zdravá a chutná pochoutka pro činčily
43,48 Kč bez DPH

Větvičky jabloně 100 g

větve na okusování pro hlodavce a králíky
60,00 Kč bez DPH

Činčila Květinová zahrada 50 g

zdravá a chutná pochoutka nejen pro činčily
48,70 Kč bez DPH