Seno Supreme Selective Timothy 400 g

bojínkové seno
Výrobce: Supreme
Kód výrobce:: KRM13248
GTIN: 5015622210749
99,00 Kč s DPH

Supreme Selective Timothy Hay - Bojínkové seno nejvyšší kvality 400 g

Nejlepší kvalita sena z prvního řezu, z nejsilnějších a také nejchutnějších a nejvoňavějších bojínkových trav. To Vaše domácí mazlíčky snadno naláká na zdravou stravu, při které musí správně žvýkat a obrušovat si stále dorůstající zuby.

Speciální proces sušení pomáhá udržet ty nejlepší živiny a přirozenou barvu, které mohou být při standardním dlouhém sušení díky slunečnímu UV záření ztraceny. Poté je seno jemně ručně balené. Snahou je zachovat v seně všechny důležité vlastnosti a vitamíny, které mělo v den sklizně.

Supreme Selective Timothy Hay je velmi chutné a malé hlodavce a králíky je nutričně, fyziologicky a ekologicky přínosné. Má vysoký obsah vlákniny a ideálně vyvážený obsah bílkovin. Proto je možné krmit jím bez omezení. Bojínkové seno pomáhá udržet zuby Vašeho domácího mazlíka v té nejlepší kondici a zároveň pomáhá udržovat zdravé trávení.

Krmný návod:
Supreme seno z bojínku můžete podávat denně bez omezení. Mnoha zvířatům prospívá neomezený přísun sena, nicméně doporučujeme pravidelně odstraňovat staré nebo dlouho nesnědené seno. Vždy by měla být k dispozici čerstvá voda.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Vitakraft Chinchilla pellets - pelety pro činčily 1Kg

Kompletní krmivo pro činčily.
79,00 Kč s DPH 69,00 Kč s DPH

Beaphar Písek činčila 2l

koupací písek pro činčily
169,00 Kč s DPH 149,00 Kč s DPH

Plátky mrkve 125 g

doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
43,00 Kč s DPH