Seno Supreme Selective Timothy 400 g

bojínkové seno
Výrobce: Supreme
Kód výrobce:: KRM13248
GTIN: 5015622210749
86,09 Kč bez DPH

Supreme Selective Timothy Hay - Bojínkové seno nejvyšší kvality 400 g

Nejlepší kvalita sena z prvního řezu, z nejsilnějších a také nejchutnějších a nejvoňavějších bojínkových trav. To Vaše domácí mazlíčky snadno naláká na zdravou stravu, při které musí správně žvýkat a obrušovat si stále dorůstající zuby.

Speciální proces sušení pomáhá udržet ty nejlepší živiny a přirozenou barvu, které mohou být při standardním dlouhém sušení díky slunečnímu UV záření ztraceny. Poté je seno jemně ručně balené. Snahou je zachovat v seně všechny důležité vlastnosti a vitamíny, které mělo v den sklizně.

Supreme Selective Timothy Hay je velmi chutné a malé hlodavce a králíky je nutričně, fyziologicky a ekologicky přínosné. Má vysoký obsah vlákniny a ideálně vyvážený obsah bílkovin. Proto je možné krmit jím bez omezení. Bojínkové seno pomáhá udržet zuby Vašeho domácího mazlíka v té nejlepší kondici a zároveň pomáhá udržovat zdravé trávení.

Krmný návod:
Supreme seno z bojínku můžete podávat denně bez omezení. Mnoha zvířatům prospívá neomezený přísun sena, nicméně doporučujeme pravidelně odstraňovat staré nebo dlouho nesnědené seno. Vždy by měla být k dispozici čerstvá voda.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Beaphar Písek činčila 2l

koupací písek pro činčily
139,67 Kč bez DPH 123,14 Kč bez DPH

JR Farm Písek pro činčily 1 kg

koupací písek pro činčily
70,25 Kč bez DPH 65,29 Kč bez DPH

Supreme Science Selective Chinchilla - činčila 1,5 kg

superprémiové, kompletní a vyvážené krmivo pro činčily
199,13 Kč bez DPH 173,04 Kč bez DPH