Supreme Science Selective Chinchilla - činčila 1,5 kg

superprémiové, kompletní a vyvážené krmivo pro činčily
Výrobce: Supreme
Kód výrobce:: KRM11943
GTIN: 5015622208104
229,00 Kč s DPH
219,00 Kč s DPH

Supreme Science Selective Chinchilla pro činčily
Kompletní a vyvážené krmivo pro činčily nejvyšší kvality.

Krmivo Supreme Science Selective Chinchilla je vyrobeno z vysoce kvalitních surovin tak, aby Vaší činčile poskytovalo kompletní a vyváženou potravu. Je vysoce chutné a pro zdraví činčil velmi prospěšné. Zajišťuje, že si Vaše činčila nebude vybírat z krmiva své oblíbené kousky, jak to může dělat u nehomogenních krmných směsí. Zde máte jistotu, že činčila z krmiva získá všechno, co může krmivo poskytnout pro její zdraví a pohodu. Supreme Science Selective obsahuje velké množství vlákniny, které je důležité pro travicí trakt činčily a taktéž napomáhá obrušování stále rostoucích zubů. Činčily jsou uzpůsobené na velmi chudou stravu a to zejména na tuky, dokáží zpracovat jen omezené množství a nadmíra by způsobovala vážné zdravotní potíže, proto je obsah tuku v těchto granulích ideálně nízký.

Supreme Science Selective představuje veterinárně doporučená krmiva, která jsou speciálně sestavená na míru jednotlivým hlodavcům a králíkům. Krmiva mají formu monokomponentní extrudované stravy, která zajistí, že zvíře dostane v každém soustu všechny potřebné živiny. Tato krmiva nabízejí zvířatům výživu nejvyšší kvality, vyrobenou podle nejnovějších standardů. Jsou vyráběny podle nízkotučných receptur, bez přídavku cukru, ale s vysokým podílem vlákniny. Působí tak mimojiné jako prevence proti obezitě. Dále obsahují speciální ingredience pro podporu imunitního systému, dentálního zdraví, trávení, zlepšení kondice a zkvalitnění stavu kůže a srsti.

Společnost Supreme Petfoods je přední britský výrovce krmiva pro malá zvířata. Společnost Supreme již dvacet let soustředí svou pozornost na zdraví a spokojenost malých zvířat prostřednictvím druhově specifické, vysoce kvalitní výživy, kterou nabízí řada monokomponentních krmiv Science Selective. Tato krmiva předcházejí problému selektivního příjmu krmiva, které může způsobovat závažné zdravotní problémy.

Zajistěte volný přístup k senu a pitné vodě.

  • předchází problému selektivního příjmu krmiva
  • vysoký obsah vlákniny 19%
  • podporuje obrušování zubů
  • monokomponentní extrudované krmivo
  • podporuje růst zdravé střevní flóry v trávicím traktu
  • obsahuje lněné semínko, které je vynikajícím zdrojem Omega 3 a Omega 6 pro zdravou kůži a srst
  • velmi chutná receptura
  • bez přídavku cukru a umělých barviv

Složení:
Vojtěšková moučka (alfalfa), sojové pokrutiny, pšenice, sojová moučka, pšeničné otruby, karobová moučka, sušená petržel (min. 2,5%), sušený jitrocel (min. 2,5%), lněné semínko (2%), minerální látky, sůl, L-lysin, DL-metionin.

Analytické složky:
Protein 16%, Hrubá vláknina 19%, Hrubé oleje a tuky 3%, Hrubý popel 7%, Vápník 0,8%, Fosfor 0,4%

Vitamin A 15000 IU, Vitamin D3 1500 IU, Ferrous sulphate monohydrate 152mg, Calcium iodate anhydrous 1.5 mg, Copper sulphate pentahydrate 20mg, Manganese oxide 38 mg, Zinc oxide 62 mg, Sodium selenite 0.2 mg.

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Ostropestřec pro činčily 80 g

zdravá a chutná pochoutka pro činčily
50,00 Kč s DPH

Činčila Květinová zahrada 50 g

zdravá a chutná pochoutka nejen pro činčily
56,00 Kč s DPH

Činčila Sen 75 g

zdravá a chutná pochoutka pro činčily
43,00 Kč s DPH