Supreme Tiny Farm Stickles Jablko a brusinka 100 g

doplňkové krmivo, 2ks v balení
Výrobce: Supreme
Kód výrobce:: KRM12155
GTIN: 730582209842
49,00 Kč s DPH
44,00 Kč s DPH

Supreme Stickles Apple & Cranberry - jablko a brusinka 2 ks

Popis:

Pečené křupavé tyčinky pro králíky, morčata, činčily a ostatní býložravé drobné savce. Neodolatelně chutné, plné vynikajících ingrediencí. 2 ks tyčinek s jablky a brusinkami sypané chutným bojínkovým senem.

Složení:

obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu (bojínek luční 8%), ovoce (jablka 2%, klikva 2%), cukry, oleje a tuky.

 

Náš tip:
Protože je pamlsek veliký, je třeba ho po prozkoumání a okousání činčile odebrat a nabídnout zase jindy, aby nesloužil jako náhrada kompletního krmiva a sena, ale pouze jako doplňkové krmivo.

Náš tip:
Nejsou tyčky jako tyčky. Většina závěsných tyček pro hlodavce a králíky je tvořena hlavně škrobem, cukrem či medem, který drží pohromadě různá semínka nebo jiné suroviny, které jsou obaleny na klacku. Takové tyčky bývají pro hlodavce, jako jsou činčily nebo osmáci, ale taktéž pro králíky, nevhodným pamlskem. Ten může způsobit řadu zdravotních obtíží, obzvlášť pokud by byly takové tyčky podávané často.

Tyto tyčky od firmy Supreme petfoods jsou vyráběny odlišnou a zdravější metodou a hlavně jsou tvořeny z kvalitních surovin, které jsou pro dané zvíře vhodné. Pokud slouží pouze jako pamlsky - doplňkové krmivo, mohou být pro zvíře přínosem, nikoli hazardem, jako by to mohlo u jiných tyček být.

 

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Himalájská sůl 80 g

minerální doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
47,00 Kč s DPH

Pampeliška 100 g

zdravá a chutná pochoutka pro hlodavce a králíky
57,00 Kč s DPH

Stonky topinamburu 30g

doplňkové krmivo pro hlodavce a králíky
51,00 Kč s DPH