Supreme Tiny Farm Stickles Bojínkové seno a bylinky 100 g

doplňkové krmivo, 2ks v balení
Výrobce: Supreme
Kód výrobce:: KRM12156
49,00 Kč s DPH
44,00 Kč s DPH

Supreme Stickles Timothy Hay & Herbs - Bojínkové seno a bylinky 2ks

Popis:

Pečené křupavé tyčinky pro králíky, morčata, činčily a ostatní býložravé drobné savce. Neodolatelně chutné, plné vynikajících ingrediencí. 2 ks tyčinek s bojínkovým senem a bylinkami sypané kousky sušených pampelišek.

Složení:

obiloviny, vedlejší produkty rostlinného původu (bojínek luční 10%, pampeliška 2%), cukry, oleje a tuky, bylinky (tymián 1%, bazalka 1%).

 

Náš tip:
Protože je pamlsek veliký, je třeba ho po prozkoumání a okousání činčile odebrat a nabídnout zase jindy, aby nesloužil jako náhrada kompletního krmiva a sena, ale pouze jako doplňkové krmivo.

Náš tip:
Nejsou tyčky jako tyčky. Většina závěsných tyček pro hlodavce a králíky je tvořena hlavně škrobem, cukrem či medem, který drží pohromadě různá semínka nebo jiné suroviny, které jsou obaleny na klacku. Takové tyčky bývají pro hlodavce, jako jsou činčily nebo osmáci, ale taktéž pro králíky, nevhodným pamlskem. Ten může způsobit řadu zdravotních obtíží, obzvlášť pokud by byly takové tyčky podávané často.

Tyto tyčky od firmy Supreme petfoods jsou vyráběny odlišnou a zdravější metodou a hlavně jsou tvořeny z kvalitních surovin, které jsou pro dané zvíře vhodné. Pokud slouží pouze jako pamlsky - doplňkové krmivo, mohou být pro zvíře přínosem, nikoli hazardem, jako by to mohlo u jiných tyček být.

 

Zákazníci, kteří koupili tento produkt, také zakoupili

Bezobilná srdíčka s růžemi 105 g

doplňkové krmivo
49,00 Kč s DPH 44,00 Kč s DPH

Pampeliška 100 g

zdravá a chutná pochoutka pro hlodavce a králíky
57,00 Kč s DPH

JR Farm Písek pro činčily 1 kg

koupací písek pro činčily
85,00 Kč s DPH 79,00 Kč s DPH