O nás

Činčilka.cz

Tento obchod vznikl z lásky k činčilám a hlavně pro činčily, abyste mohli svým miláčkům dopřát šťastný a dlouhý život.

Nenechte se zmást mnohými výrobky na trhu, které se tváří jako vhodné pro činčily, ale ve skutečnosti činčilám ubližují. Řeč je zejména o nevhodných krmných směsích a prapodivných pamlscích s popiskem "pro hlodavce" či dokonce obrázkem činčily. Produkty v našem obchodě jsou pečlivě vybírány a ověřovány dlouholetými zkušenostmi chovatelů a konzultovány s odbornými veterináři, aby splňovaly skutečná kritéria zdravého a spokojeného života činčil. Na nevhodné či dokonce pro zdraví nebezpečné produkty, se kterými se denně setkáváme v nabídkách neodborných obchodů, u nás nenarazíte. Samozřejmě je ale potřeba u každého zboží zohlednit, zda se jedná o doplněk či hlavní složku stravy a také je po potřeba kontrolovat stav opotřebení například u domků a některých hraček.

Stránky obchodu Cincilka.cz jsou zpracované pro nákup zboží pro činčily. Většina produktů se však výborně hodí i pro jiné hlodavce, králíky a další malá zvířata. Pod skupinou "ostatní zvířátka" jsou pak produkty vhodné pro jiná zvířata než činčily. Nově můžete vybírat z kvalitních a zdravých produktů také pro sebe ve složce "jen pro páníčky".

Sortiment stále rozšiřujeme a vylepšujeme. Pokud u nás nenacházíte některé produkty pro činčily (případně další hlodavce a králíky), o které byste měli zájem, budeme za Vaše podněty rádi a vynasnažíme se je do naší nabídky přidat. Je však možné, že pro nezařazení jistého zboží do našeho sortimentu máme dobrý důvod; například nesplnění požadavků na správné složení a výživové hodnoty. U základních krmiv v tomto ohledu nelze dělat kompromisy, pokud chceme pro naše činčily to nejlepší.

Pro doručování zásilek využíváme služeb PPL.
Objednávky se snažíme vyřizovat a odesílat v nejkratším možném termínu, v řádech několika dnů. Z důvodu odchodu personálu na mateřskou dovolenou je však momentálně rychlost vyřizování a odesílání Vašich objednávek o něco snížena, za což se předem omlouváme a děkujeme za Vaše pochopení.

 

Zajímavé odkazy:

Výborní veterináři v ČR, kteří rozumí činčilám s odkazy na kliniky, kde působí:

Praha:
MVDr. Marie Lietavcová http://www.vets4pets.cz
MVDr. Kateřina Sekyrová http://www.vets4pets.cz

Brno:
MVDr. Vladimír Jekl Ph.D. http://www.vfu.cz